Lekarze Częstochowa

lekarz Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15
42-200 Częstochowa

Polecam z całego serca Pana doktora. Dzięki jego szybkim i mądrym decyzją mam zdrowego syna. Ma bardzo dużo cierpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy. Będąc na oddziale szpitala opiekował się mną jakby kimś z rodziny a nie pacjentką, inne Panie z oddziału poprostu mi zazdrościły, że jak to ktoś tak może się mną interesować... ano może. Dusza człowiek
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Adam Lizak

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Fenomenalny lekarz i wspaniały człowiek. Super fachowiec. Uprzejmy, sympatyczny, traktuje pacjenta z empatią i wyrozumiałością. Wyczerpująco informuje pacjenta o chorobie i sposobie leczenia. Panie doktorze serdecznie dziękuję za blisko 10-letnią opiekę.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Zbigniew Banasiak

ul. Stanisławy 8
Częstochowa

pan dokyor to wspaniały człowiek leczył moje dzieci syn w tej chwili ma 24 lata więc to bylo dawno ale zawsze mogłam na niego liczyć nawet w niedzielęjeśli była taka potrzeba.Pisze bood dawnw nie ma o doktorze wiadomości nie wieiem czy przyjmuje jeszcze .Bardzo prosze jeśli ktoś coś wie proszę o wiadomość.Dziękuję
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Jacek Wieczorek

Rakowska
Częstochowa

Rzetelny, dobry fachowiec. Wszystkie zabiegi wykonywane w sposób bardzo zadowalający, a ceny przystępne. Polecam!
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Joanna Pawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Znana mi od wielu lat. Bardzo dobry lekarz w każdej kwestii! Dokładna, wnikliwa, kompetentna, przemiła i zawsze uśmiechnięta. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.
Opinia dodana przez: Wojciech
Super lekarz, świetny fachowiec. Pan Marcin wyleczył zęba którego poprzedni stomatolog robił trzy razy i stwierdził że już się nic z tym zębem nie da zrobić:). Do tego przemiły człowiek, empatyczny, pełen profesjonalizmu, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie. Z całego serca polecam !
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Polecam Pana Bartosza wg.mnie specjalista 1 klasa podjął się roboty chirurgicznej ,której nie chcieli robić starsi chirurdzy wykonał ją bezbłędnie wkładając w robotę swoją wiedzę ,serce i umiejętności nie chciałbym przesłodzić w ocenie - oby to co opisuję trwało dalej powodzenia w służbie dla pacjenta
Opinia dodana przez: Grzegorz Twardzik

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny
Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Jolanta Gałkowska

Neurolog

al. Wolności 22
Częstochowa

Polecam. Pani Doktor jest bardzo miła, odpowiada cierpliwie na każde pytanie, krok po kroku wyjaśnia zaistniałe schorzenia. Wizyta na NFZ. Kompetentna. Po teleporadzie od razu poczułam się lepiej.
Opinia dodana przez: Wiesława

Piotr Buczek

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam
Opinia dodana przez: Dominika
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Sylwia Kołcz

lek. stom. Sylwia Kołcz

Dentica
Częstochowa

Pani dr Sylwia jest w 100 % kompetentna w swoim fachu. W zrozumiały sposób tłumaczyła mi etapy leczenia ortodontycznego. Poświęcała mi zawsze czas na wizycie dzięki niej mogę cieszyć się teraz prostymi, a przede wszystkim zdrowymi zębami bo o to dba szczególnie. Bardzo fajna atmosfera wśród pracowników miło się tam wraca.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Takiego lekarza to ze świecą szukać. Pani doktor zawsze szuka przyczyn aby dobrze leczyć i wyleczyć.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Jacek Niski

ulica Chorzowska 26
42-200 Częstochowa

Super lekarz spokojnie wysłucha doradzi i szybko podejmuje decyzję. Polecam uczciwy lekarz i bardzo uczynny .
Opinia dodana przez: Mirek

Agnieszka Dobrakowska

Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Dobrakowska
al. Jana Pawła II 66
42-200 Częstochowa

Witam.dr Dobrakowska to świetny specjalista.Mój mąż leczył zęby w tym gabinecie.Miła atmosfera, kompetencja, wiedza i ogromne wrażenie zrobiło na nas wyposażenie gabinetu.Serdecznie polecamy. Może i troszkę drożej za wizytę, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto a w zęby warto inwestować!!!

lekarz Małgorzata Gontkowska

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Jeden z niewielu lekarzy, któremu ufam. Serdeczna, cierpliwa, na prawdę poświęca czas pacjentowi. Moje problemy zbiegłý się z ciążą I nie wyobrażam sobie żebym trafiła do kogo innego. Uspokaja, tłumaczy kazdy wynik badania i przebieg każdego badania, zbiegu. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Olga Kucharska-Karpeta

PROFIL-MED
Orzechowa14
42-200 Częstochowa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam! Gorąco polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Monika Zoła-Lizak

AM Zdrowie sp. z o.o.
ulica Św.Rocha 17
42-200 Częstochowa

NIgdy wcześniej nie spotkałem się z tak rzeczowym podejściem do problemu .Super kompetentna . W poprzedniej praktyce wyceniono koszt leczenia na 3600 zŁ . Pani doktor przeprowadziłą leczeniae z 1/4 w/w ceny z super efektem . Bardzo dobry dentysta ,polecam wszystkim , poza tym piękna kobieta . Z przyjemnośćią przychodzę na kolejne wizyty , Adam

lek. dent. Aleksandra Grabińska

Janik Med 2
Św.twresy 2/5
42-200 Częstochowa

Niesamowita osoba. Profesjonalne podejście do problemu i pacjenta. Najlepszy stomatolog u jakiego byłam na przestrzeni całego życia. Polecam x3!
Opinia dodana przez: M.

lekarz Tomasz Chrzuszcz

Neurochirurg

ul. Paderewskiego 24/26
42-200 Częstochowa

Trafiłam do dr Chrzuszcza z okropnym bolem ledźwi. Po badaniu fizykalnym dostalam skierowanie na rezonans. Po badaniu okazało się ze mam przepukline. Doktor zalecił mi rehabilitację i zmianę trybu życia na bardziej aktywny. Od tego czasu bol juz mi tak nie doskwiera. Pomimo wielu powrotów do doktora z ciągłymi pytaniami, nigdy nie był zniesmaczony. Zawsze ze stoickim spokojem, cierpliwością i zaangażowaniem na każde moje pytanie odpowiadał. Polecam kazdemu tego lekarza. ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka